Kispesten az U19-es és az U17-es csapatunk is kikapott.
Szombaton a DVTK együttesét fogadja a Szpari.
A Nyíregyháza Spartacus FC biztonsági szolgálata a hétvégi rangadón a beléptetéskor szigorú ellenőrzést alkalmaz.
Szatke Zoltán sok Szpari-DVTK csatát megélt már, most a kispadról figyelheti a fejleményeket, az október 16-án negyvenegyedik szülinapját ünneplő szakember.
A szombaton sorra kerülő Keleti Rangadóra szerdától árulják a jegyeket.
Megújult a videogaléria és a letöltések menüpontunk.
Az NB III.-as csapatunk gól nélküli döntetlent játszott a Tiszavasvári úton a Nagyecsed együttese ellen.
A Spartacus II. a Tiszavasvári úton a Nagyecsed csapatát fogadja a z NB III. Tisza csoportjában a nyolcadik fordulót játsszák a hétvégén.
A stadionban a napokban az új hangosítás is elkészülhet, az új székeket már hiánytalanul kihelyezték.
Az U17-es csapat a ZTE ellen nyert, az U19-esek ikszeltek.
Andorka Péter és Pákolicz Dávid is második gólját szerezte ebben a szezonban.
Pákolicz Dávid örül a góljainak, de több ponttal, eredményesebb játékkal lenne igazán elégedett.
Vasárnap Nyírmadán Szélpál és Bölcsföldi góljaival 2-1-re nyert az NB III-as csapatunk.
A KTE - Szpari meccs után mindkét edző beszélt az elszalasztott lehetőségekről.
A Szpari vasárnap Kecskeméten 2-2-es döntetlent játszott.