A Nyíregyháza Spartacus új játékosa Belényesi Miklós bizonyítani akar a Szpariban.
A nyíregyházi stadion füvespályáján a nyári karbantartás folyik, így csütörtökig, délutánonként a nyírpazonyi focipályán gyakorol a Szpari.
Ma délelőtt elkezdte a felkészülést a Szpari, új játékosok és hiányzók is voltak az első edzésen, amely futással telt el.
A Nyíregyháza Spartacus FC labdarúgói is elkezdik a felkészülést a 2008-2009-es bajnoki szezonra. A részletekről Révész Attila tájékoztatta a honlapunkat.
Ramost hivatalosan is kikérte a honduras-i szövetség az olimpiai válogatottba. Ha eljut Kínába, ő lesz a Szpari első labdarúgó olimpikonja.
Még nem készült el a Soproni Liga 2008-2009-es idényének sorsolása, de a versenynaptárt már közzétette az MLSZ.
Harmincegy gólt lőttek a Szpari játékosai a huszonkilenc mérkőzésen, az első és az utolsó gólunkat is tizenegyesből szereztük.
Mindhárom játékossal megegyezett a klubunk, hogy a Szpari játékosai maradnak. Jelenleg a szerződéseik további részleteit pontosítják a menedzserekkel.
Belényesi Miklós hétfőn aláírta a szerződését, amely szerint július 1-től a Nyíregyháza Spartacus játékosa.
A Nyíregyháza Spartacus 29 foci meccset játszott a Soproni Ligában, a legtöbb időt 2234 percet Ivan Zaleh töltötte a pályán, őt Lippai és Hegedüs követi.
A Szpari játékosainak az előző bajnokságban használt mezei megvásárolhatók a klubirodán.
A Szpari NB III-as foci csapata Mátészalkán 2-0-ra nyert a zárófordulóban. Balogh Zoltán együttese a hetedik helyen zárta a bajnokságot.
Belényesivel megegyezett a klubunk, hétfőn aláírja a szerződést a Szparival. A nevezéssel kapcsolatos adminisztrációs hiányosságokat pótolta egyesületünk.
A Nyírsuli U-19-es csapata 2-0 arányban nyert a Fradi ellen, Horváth és Gondor góljával. Szatke Zoltán csapataa hatodik az utolsó forduló előtt.
Ha Bárányos Zsolt június 23-ig nem kap megfelelő külföldi ajánlatot, akkor a Spartacushoz igazol, és 23-án Nyíregyházán kezdi a felkészülést.