Dosso, Lippai és Ramos góljaival nyertünk. Vastaps a nézötéren.
Az utolsó hazai bajnoki a gyermeknapon lesz, a tizennégy éven aluliak ingyen jöhetnek. Révész Attila sikert vár a csapatától.
Zabos Attila a téli felkészülés alatt sérült meg, a tavaszi idény második felében tért vissza a csapatba, Kaposváron már őszi formáját mutatta.
A tizenháromévesek legyőzték a Honvédot, a tizenegyévesek és a kilencévesek tornagyőztesek lettek Kazincbarcikán.
Hazai pályán vasárnap este hatkor a Honvéd ellen búcsúzik az idei bajnokságtól a Nyíregyháza Spartacus csapata.
Speciális, négy korosztályt is felvonultató háromnapos tornát rendeztek a hollandiai Vannen városában. A már hagyományos versenyt a Nyírsuli csapata nyerte.
A pontszerzés ellenére a tizedik helyre csúsztunk, mivel a Vasas nyerni tudott Kispeste. A következő két fordulóban az előttünk álló két együttessel focizunk.
Az NB III-as csapatunk 3-0-ra nyert Nyírmadán. Balogh Zoltán csapata 44 ponttal hetedik a tabellán, a DVSC már bajnok.
Miskolczi Lászlónak a kaposvári gólja a negyedik ebben a bajnokságban, ezzel beérte Szilágyi Norbit a házi góllövőlistán.
Révész Attila a második félidőben látottakkal elégedett volt Kaposváron, ezt a küzdenitudást várja a csapattól a következő két találkozón is.
Ponttal tért haza Kaposvárról a csapatunk, az egyenlítő gólt Miskolczi szerezte, aki így beérte Szilágyit a házi góllövőlistán.
Révész Attila nyilatkozott a szombati idegenbeli mérkőzésről a szpari.hu-nak az elutazás előtt.
On-line interjúra várjuk kedden este hattól nyolcig Révész Attila klubmenedzsert.
A ma délutáni edzésen már Ambrusz Árpi és Cladio Cornaci is a többiekkel gyakorolt.. Szilágyi Norbert a kispadról nézte a többieket.
A bajnokság utolsó előtti idegenbeli találkozóját Kaposváron játssza a Szpari, az élvonalban hatodszor találkozik a két csapat.