Vasárnap a stadionban Balmazújvárostól 2-1-re kikapott az NB-III-as együttesünk. A vendégek az utolsó pillanatban szerezték a győztes gólt.
Szurkolóink a fórumunkon érdeklődtek Dejan Vukadinovic további sorsáról, a játékos szerződése lejárt és csapatot keres.
Játékosaink június 22-ig kaptak szabadságot, 23-án hétfőn kezdődik a felkészülés.
A fórumunkon többen érdeklődtek Ramos, Mboussi és Dosso további sorsáról. Révész Attila elmondta: meg akarjuk tartani őket!
Erdélyi Mihály invitálását elfogadva, vasárnap az orosi Erdélyi-tanyán disznóvágással és horgászással búcsúztak játékosaink a bajnoki évtől.
Tizedik lett a csapatunk a bajnokságban, három négy gólos került a házi góllövőlista élére, Lippai a 299. élvonalbeli gólunkat rúgta a büntetőből.
A tizedik helyen zártuk a tizedik élvonalban töltött idényt. Ennél jobb helyezést csak 1980-81-ben (hetedik) és 1999-2000-ben (kilencedik) harcolt ki a csapatunk.
Brekk János titkon győzelmet remél a Szparitól, ezért zárt védekezés mellett a támadásokról sem feledkeznek meg Angyalföldön.
Pénteken este a Duna TV nyilvánossága előtt a Vasas – Szpari mérkőzés dönt melyik csapat végez előbbre a tabellán.
A győzelemmel visszafoglalta csapatunk a kilencedik helyet. Dosso is négy gólos, a kanadai tabellát Lippai vezeti.
Kazincbarcika ellen nyert az U-19-es csapatunk, a kilencévesek és a tizenegyévesek ismét tornát nyertek, utóbbiak veretlenül kapott gól nélkül.
Az MLSZ Versenybizottsága kedden délben közölte, hogy a Spartacus pénteken 19.00 órakor játszik Angyalföldön!
Balkány ellen 3-0-ra nyert a Tisza csoportban szereplő csapatunk a hétvégén. Jelenlegl a hetedik helyen áll a csapatunk.
Téli térdsérülése miatt a héten megműtik Révész Attilát, az utolsó bajnokin edzőtársai helyettesítik a klubmenedzsert.
A bajnokság utolsó hazai meccsén 3-0-s győzelemmel búcsúzott a Szpari a szurkolóitól. Dosso, Lippai és Ramos voltak a gólszerzőink.