A Nyíregyháza Spartacus szerződést bontott Welton Silvával, a csatár télen érkezett a csapathoz.
Ambrusz Árpádnak a korábbi váll sérülése újult ki. Szerdán Székesfehérvárra utazik orvosi vizsgálatra.
A helyezésünk most sem változott a tabellán, Dosso és Miskolczi is feliratkozott a három gólosok közé.
Révész Attila szokás szerint kicsit részletesebben is elemezte honlapunknak a szombati meccset és a játékosok teljesítményét.
Több beszámoló a Siófok elleni második találatunkat Miklósvári öngóljaként számolta el, a jegyzókönyv szerint Miskolczié a találat.
Szombaton tizedik győzelmét szerezte a Siófok ellen, a vendégek továbbra is ponttalanok a Sóstói úton.
Révész Attila abban bízik, hogy szombaton este csapata támadójátéka pontos és eredményes lesz, a jól védekező vendégek ellen.
Csütörtök esti vacsorán a Szpari szurkolói csoportjai kezet nyújtottak egymásnak, és a klubvezetéssel is összefognak a további büntetések elkerülésére.
Ma délután a diákolimpia rendezvényei miatt, öt órakor kezdődik az edzés, utána a szurkolói csoportokkal közös vacsorát rendez a klub.
Negyedszer érkezik a Sóstói útra a Siófok, egy utat ugyan „elblicceltek” 1999. őszén, de 2000. tavaszán be kellett pótolniuk.
A Siófok elleni szombati hazai mérkőzésen, a Paks elleni találkozón történtek miatt, az új lelátó egy-egy szektora üresen marad.
A mai két edzésen már Granát Balázs is edzett a csapattal, Vukadinovic pihen, Szilágyi és Cornaci továbbra is sérültek.
A Nyíregyháza Spartacus – DVTK bajnoki mérkőzésen történtek miatt az MLSZ fegyelmi bizottsága mindkét klubot súlyos pénzbüntetéssel sújtotta.
A vereség ellenére maradtunk kilencedikek a tabellán, Bagoly Gábor a harmadik gólját szerezte.
Diósgyőrben vasárnap 1-0-ra nyert az NB-III-as csapatunk, a gólt Nagy Dávid szerezte