Az első igazi villanyfényes bajnokin ellentétes félidők után a Szpari megszerezte második tavaszi győzelmét.
A tizennyolcadik meccset játssza egymás ellen a két csapat az élvonalban. A Sóstói úton a DVTK eddig még nem tudott nyerni.
Klubunk tudatosan vállalja a nyíregyházi és a szparista foci hagyományok ápolását, honlapunkon is teret biztosítunk ennek a törekvésnek.
Szerdán Székesfehérváron Szilágyi Norbertet térdsérülése miatt megműtötték, ma délután már gyógytornáztatták.
Felhívjuk bérleteseink figyelmét arra, hogy a szombati mérkőzésre az új lelátó felől, a főbejáratnál érkezzenek!
A Szpari első élvonalbeli meccse a DVTK elleni keleti rangadó volt. A DVTK elleni tizenhét meccsen pozitív a mérlegünk.
A vereség ellenére maradt a Szpari a kilencedik, de már csak három pont az előnyünk a Vasassal szemben.
Az U-17-es csapat 2-1-re nyert Angyalföldön, míg az U-13-as együttes 3-0 győzött Újpesten.
A Szpari mai edzését Brekk János vezényelte, ezúttal őt kértük, hogy értékelje az Újpest elleni meccset.
A Megyeri úton az első félidő második felében a Szpari akár több gólt is szerezhetett volna, de a meccs végén az Újpest örülhetett.
Ibrány ellen nyert vasárnap az NB-III-as csapatunk Silva és Miskolczi góljaival.
Illyés Dániel Újpesten vált végleg élvonalbeli kapussá. Most a Szparival látogat a Megyeri útra.
A huszonkettedik forduló záró mérkőzését hétfőn este a Megyeri úton játsszák, az Újpest a Nyíregyháza Spartacus csapatát fogadja a Megyeri úton.
A Nyíregyháza Spartacus két focistájától is megvált közös megegyezéssel.
Szilágyi Norbertet fiatal csatárunkat ezen jövő héten térdszalag szakadás miatt megműtik.