A Szpari újpesti meccséről azt a szakembert kérdeztük először, aki hosszú éveket töltött a Megyeri úton, de most a vendég kispadon foglal majd helyet.
Jövő héten szombaton a Szpari az egyik legrégebbi riválisát a DVTK együttesét fogadja a Soproni Liga 23. fordulójában.
A legutóbbi három mérkőzésről készített statisztikát ismertetjük olvasóinkkal, és természetesen Révész Attila elemzi a számokat is.
A huszonkettedik forduló záró mérkőzését játsszuk hétfőn este a Megyeri úton az Újpest ellen.
Szilágyi Norbi térde -a legutóbbi orvosi vizsgálat szerint-, nagy valószínűséggel keresztszalag szakadást szenvedett.
Az U-17-es csapat 4-1-re nyert Sopron ellen, míg az U-19 kikapott. AzU-18, az U-16, az U-15 és az U-13 is nyert a négy csapat 38 gólt vágott!
Szilágyi Norbert négy góllal vezeti a házi góllövőlistát, Miskolczi Lásdzló nem játszhat legközelebb.
A Szpari szombati mérkőzésének végeredményét egy elmaradt, és egy indokolatlan sípszó is befolyásolta.
A huszadik perctől tízen, a hatvanegyediktől kilencen focizó csapatunk egy pontot szerzett.
A Szpari úgy veszített, hogy amikor a 93. perc elkezdődött, még vezetett. A győzelmet érő tizenegyest a 95.percben fújta meg Sápi.
A Szpari NB-III-as csapata vasárnap a műfüves pályán játszik, és a Berettyóújfalu csapatát fogadja.
A mérkőzés előtt beválthatók a megyeszékhelyen és a megyében a shop automatákon vásárolt Szpari meccsre szóló belépők.
A saját nevelésű, remek ütemérzékkel megáldott belső védő a Paks elleni összecsapás előtt nyilatkozott honlapunknak.
Szurkolóinknak egy hónapot kellett várniuk, hogy csapatunkat végre a hazai pályán is láthassák, szombaton a Paksot fogadjuk.
A nyíregyházi stadionban először játszhat csapatunk villanyfényben, nem csak a világítás debütál, a Paks is először jön élvonalbeli meccsre a Sóstói útra.