Tajti József a Nyíregyháza Spartacus szakmai igazgatója, a klubvezetőivel megegyezve, családi okok miatt lemondott posztjáról.
Bagoly Gabi derékfájdalmai miatt hagyta ki a mai edzést, Mboussinak az egyik lába ujja törött.
A mai edzés után a magyar élvonalban remekül debütáló, három mérkőzésen két gólt szerző elefántcsontparti támadót, Sindou Dosso-t szólaltattuk meg.
A szomszédos romániai Szatmár megyéből, Nagykárolyból érkezett Nyíregyházára, de előtte a román élvonalat is megjárta Perényi.
Az U-19-es csapatunk a kilencvenedik percben szerzett góllal szombaton hazai pályán nyert a DVSC fiataljai ellen.
Kovács Béla góllal mutatkozott be a Szpariban, ez volt 200-dik élvonalbeli meccse és a harmincadik gólja.
Döntetlent játszott az NB-III-as csapatunk Nagyecseddel vasárnap, Zabos Attila már játszott egy félidőt.
Fórumunk a szerver karbantartása miatt várhatóan hétfőn reggelig nem lesz elérhető.
A döntetlen eredménynek a Sopronba költöző Aczél csapat nem örült, míg a Révész legénység jó szívvel emlékezhet a bravúros hajrára.
Vasárnap délután a stadion műfüves pályáján Nagyecseddel játsszik az NB-III-as csapatunk.
Révész Attila éles küzdelmet vár Sopronban, de bízik a csatáraink pontos támadójátékában is.
Szombaton ismét a győzelem ízét szeretnénk érezni, de pontot mindenképpen kell hoznunk- nyilatkozta a szpari-hu-nak Lippai Ákos.
A REAC csapatából három védekező alapember nem léphet pályára a szombati soproni mérkőzésen eltiltás miatt.
Premiert láthatunk szombaton Sopronban. A házigazda Rákospalota-soproni egylet először fogad vendéget új otthonában, a soproni stadionban
Szilágyi Norbert ősszel 455 perc alatt két gólt szerzett, és ezzel a házi góllövőlista élére került.