Cséke Gyuri szerint csapatunk orvosolta a győri fiaskót, de az öt gólos győzelem értékét szombaton Sopronban erősítheti meg a Szpari.
Granát Balázs huszonötödik NB-I-es meccsén először játszott piros-kékben, és megszerezte a tavasz, a meccs és saját maga első szparista gólját.
Granát Balázs góllal és gólpasszal ünnepelte huszonötödik élvonalbeli meccsét, Szilágyi vezeti a házi góllövőlistát, Lippai a kanadai tabellát.
Révész Attila egyenként értékelte játékosai szombati teljesítményét, ezúttal Lippai Ákost helyezte az élre a rangsorában.
Révész Attila szerint az első gól után felszakadt a lelki gát, és felszabadultan focizott a csapatunk.
Szurkolóink és nézőink nélkül nem tudtunk felhőtlenül örülni a mérkőzés után ennek a sikernek- mondták a játékosaink és a szakvezetők.
Révész Attila mindenképpen győzelmet vár a csapatától, és támadó taktikával küldi pályára a játékosokat.
A Szpari nagyon fontos mérkőzést játszik szombaton, amelyet az MLSZ büntetése miatt zárt kapuk mögött kell megrendeznie a klubunknak.
Révész Attila a mérkőzés után a védekezéssel volt elégedett, míg a támadójátékból a frisseséget hiányolta.
Döntetlennel búcsúzott a Liga Kupától a Szpari a fiataljaival kiálló DVSC csapata ellen. A csapatunk nem tudott betalálni a kapuba.
Azoknak a labdarúgóknak, akiknek őszről nem maradt sárgájuk, tavasszal öt sárga után jön az automatikus eltiltás.
Révész Attila abban bízik, hogy a csapat a DVSC elleni jó teljesítménnyel is hozzájárul, hogy minél hamarabb feledtessék a győri fiaskót.
A délelőtti edzés után, ebéd előtt megszólaltatott játékossal többek közt a januári (rém)hírekről is beszélgettünk...
Sipos Tamás a tavaszi szezonban Tuzséron játszik.
Az idei szezonban utolsó Liga Kupa találkozónkat játsszuk a DVSC-TEVA csapata ellen, ebben az évben először látunk meccset a stadionban.