Mint azt már korábban megírtuk, klubunk pénteken szurkolói ankétot tart, a Bujtosi Szabadidőcsarnok aulájában(előterében).
Szombaton délután 14 órától Liga Kupa mérkőzéssel elkezdődik a tavaszi szezon, a műfüves pályán lesz a mérkőzés, 500 forint a belépő, a bérletek érvényesek.
Révész Attila elmondta, hogy a most kipróbált játékosok olyan szintű focisták, akiknek a tudása közel van a csapat erejéhez.
Elkezdődött az edzőmeccs. Az eredmény alakulásáról cikkünkben olvashatnak.
Az élvonalban már 24 mérkőzésen pályára lépő, azokon 5 gólt szerző labdarúgóval a mai, délutáni edzés után készítettünk egy interjút...
Ma délután a Tiszavasvári úton edzett a csapatunk. Vasárnap érkezett két afrikai játékos, akiket tesztel a szakvezetés.
A Szpari ma délután Budapesten a II. Bánka Kristóf Futballtornán szerepelt a fővárosi körcsarnokban, és bronzérmet szerzett!
11:00 órától Debrecenben a nagyváradi csapattal játszott a Szpari.
Holnap 11 órától Debrecenben az Oláh Gábor utcai műfüves pályán játszik csapatunk a nagyváradi gárdával.
A sérülések miatt a középpályán kialakult gondok megoldása érdekében Luis Ramos-szal szerződést kötött a klubunk.
A Sport Állandó Választott Bíróság helyben hagyta az MLSZ Fellebbviteli Bizottságának a határozatát, a zártkapus meccsről.
Már nincs messze a bajnoki rajt, amit mi sem jelez jobban, hogy jövő héten pénteken szurkolói ankétot tart a klub.
Elkerülhető gólokat kaptunk pontrúgásokból, illetve az azt követő szituációkból, ezen változtatnunk kell- mondta Révész Attila.
Már 2-0-ra vezettünk, félidőben 2-1 volt az állás, de a vendégek nyertek 5-3-ra.
Az ősszel három mérkőzésen – a Győr, a Debrecen és a Diósgyőr ellen – lépett pályára az élvonalban a nyíregyházi szurkolók körében...