A II. Bánka Kristóf Futballtornára 2008. február 10-én, vasárnap 14.00 órától a budapesti Körcsarnokban kerül sor.
A Média 1 újság legutóbbi számában Hegedűs Tibor nyilatkozott a felkészülésről. Az újságban megjelent cikket itt is olvashatják.
Hétfőtől már a bajnoki menetrend szerint készülünk. Az edzés munkában a frissítés az egyik fontos célunk- mondta Révész Attila.
A Pápáról érkezett brazil Welton Silvával és a legutóbb Kassán focizó szlovák Pavol Piatkával is megegyezett a klubunk a leigazolásuk feltételeiről.
A Szpari Baktalórántháza csapatával ma délelőtt 0-0-ás döntetlent játszott.
Lippai Ákos már második éve meghatározó játékosa a csapatunknak, a tavaszi várakozásairól is nyilatkozik.
A szakvezetés döntése értelmében a három ukrán próbajátékost nem marasztalták, a három csatárt tovább tesztelik.
Ma délután Mihalovcén játszott előkészületi mérkőzést a Szpari, és 1-0-ra kikapott a parázs hangulatú meccsen.
Bojan Bozovics a Kaposvár csatára szerdán a Szparival Mihalovcéra utazik, Révész Attila teszteli a fiatal montenegrói csatárt.
Délután a Baktalórántháza csapata ellen játszott a Szpari a műfüvön, és 1-0-ás félidő után 3-0-ra nyert.
Próbajátékra érkezett a brazil Welton Silva, akit már láthattunk is a ma délutáni edzésen. Dejan Vukadinovicra hosszabb ideig nem számíthat a szakvezetés.
Kedden egy órától a műfüves pályán játszik edzőmérkőzést a Szpari, az ellenfél Baktalórántháza lesz.
A felkészülés során az elmúlt héten jutottunk el a fizikai terhelés csúcspontjára- mondta a szpari-hu-nak Révész Attila.
Szerdán délután Mihalovcén játszik előkészületi mérkőzést a Nyíregyháza Spartacus csapata.
Szombaton három új játékos érkezett a Szparihoz. Mindhárman ukránok, a Dinamo Kijev focistái, akik a két csapat közti egyezség alapján utaztak Nyíregyházára.