Klubunk egykori focistáját a közkedvelt védőjátékost Boda Mihályt gyászolja. A focista négy éven át játszott a Szpariban.
Cladio Cornaci harmadik sárga lapját kapta Győrben, 1980 percen keresztül, huszonkét egymást követő bajnoki meccsen, végig pályán volt.
A tavaszi idény kezdetén Győrben öt gólos vereséget szenvedett a Szpari.
Rajtol a tavaszi szezon, a Szpari Győrben lép pályára. A csapatunkban négy új játékos mutatkozik be, közülük ketten még nem játszottak a magyar élvonalban.
Több mint három hónap után február 27-én láthatjuk újra a Szparit a nyíregyházi Városi Stadion füves pályáján.
A hétvégén a 16. fordulóval folytatódik a Soproni Liga. A Szpari az élvonalban tizedszer látogat Győrbe.
Révész Attila bíztató jeleket és hibákat is látott a játékban. Supka szerint felejthető volt a színvonal.
A Honvédot fogadta a Szpari a Sóstói úti műfüves pályán, a mérkőzés 1-1-es döntetlenre végződött.
A szerdai mérkőzésre ötszáz forintba kerülnek a belépők, a bérletek érvényesek a találkozóra, Révész Attila a várható összeállítást is elmondja.
Az alábbi interjúban ismét igyekszünk egy új nyíregyházi labdarúgót közelebb hozni szurkolóinkhoz. Ma, a Pápáról a szabolcsi megyeszékhelyre fél évre ...
Szerdán a Liga Kupa C csoportjában az ötödik fordulóban a Budapest Honvéd csapata érkezik, ezúttal is a műfüves pályán játsszunk.
Révész Attila elmondta lapunknak, hogy számára is érthetetlen volt, amikor néhány néző már az első percektől kezdve szidalmazta a játékosainkat.
Nagy érdeklődés mellett zajlott a Szpari szurkolói ankétja, amelyen az új játékosokat is bemutatták.
Az összeállításból is látható, hogy támadó szellemű csapatot küldünk pályára a REAC ellen, mondta Révész Attila.
Az elfántcsontparti csatárral Dossoval és a kameruni védekező játékossal Mboussival is megegyezett a Szpari.