A szünetben beállt, eddig három gólt szerző fiatal labdarúgót kérdeztük a magunk mögött hagyott, és az elkövetkezendő bajnokiról, valamint ...
Az U-19-es és U-17-es csapatunk egyaránt 1-1-es döntetlent játszott Dunaújvárosban a bajnoki mérkőzésen.
Filip Lazareanu ma a csapattal edzett. A kapus ismét, azaz továbbra is a Szpari játékosa.
A székesfehérvári együttes a győzelmével egy ponttal megelőzte a huszonkilenc pontos Szparit, így a kilencedik a tabellán a csapatunk.
A Szpari NB-III-as alakulata 1-0-ra kapott ki a Bogdanovicsot is szerepeltető DVSC csapatától.
Székesfehérváron változatos második játékrész után a hazaiak otthon tartották a három pontot, és megelőzték a csapatunkat.
Révész Attila fontosnak tartja, hogy a szombati székesfehérvári meccsen a csapat védekezése stabil legyen.
Luis Ramos a Nyíregyháza Spartacus februárban igazolt középpályása Hondurasból érkezett, már Horvátországban és Szlovákiában is focizott.
Szombaton ismét idegenben játszik a Szpari, újra a Dúnántúlra utazik a gárda, ezúttal Székesfehérvár a célpont.
Az U-19-es csapatunk 2-1-re nyert Újpesten, úgy hogy a végén kettős emberhátrányban fociztunk, az U-17-es gárda 1-4-ről fordított, de végül 6-5-re kikaptak.
Szabó András nyilatkozott honlapunknak. „Az edzőket is a siker élteti”- mondta a két év után visszatérő szakember, aki szívesen jött Nyíregyházára.
Szabó András vezetőedző munkába állt. Kedden igazi premiert láthatunk: a csapat késő délutáni edzésén bemutatkozik a stadion világítása.
Hajdúnánást fogadta az NB-III. Tisza-csoportjában szereplő csapatunk, és 2-1 arányban nyertek.
Az NB-III-as csapatunk vasárnap a műfüves pályán Hajdúnánást fogadja, több hétig berendezkedhetünk a vasárnap délutáni találkozókra, jövő héten a Loki jön.
A középpályán rengeteg labdát szerző kameruni, Mboussi Simplice-ről (ejtsd: Buszi Szemplisz) tudhatnak meg több érdekes információt olvasóink.