Az utolsó mérkőzésünk szünetében az autót is kisorsolják a nyereményjegy tulajdonosok között. A meccs előtt az NB-III-as csapatunkat is láthatjuk.
Bakos Bence az ötödik saját nevelésű játékos, aki tavasszal bemutatkozott.
Az NB-III-as csapatunk nyert Nagyecseden.
A fél csapat ezen belül egy komplett védelem maródi a Szparinál a székesfehérvári meccs előtt.
Éles Szilárd a Siófok elleni meccsen szerepelt először az élvonalban, a Győr ellen a második meccsén már kezdő volt.
Szombaton Székesfehérvárra utazik a Szpari.
Minczér Tibi a negyvenkilencedik élvonalbeli meccsén lőtt gólt.
Nyert az NB III.-as csapatunk Ibrány ellen.
Tajti József szerint még mindig kevés öbnbizalommal focizik a Szpari.
A vendég Győr szerzett vezetést, amire Minczér Tibor egy hatalmas góllal válaszolt.
Szombaton este a Győr csapatát fogadja a Szpari.
A szombaton sorra kerülő Nyíregyháza Spartacus - Győr bajnoki mérkőzés előtt és közben is vásárolhatók nyereményjegyek.
A Nyíregyháza Spartacus FC Kft. többségi tulajdonosa Karakó Ferenc.
A legutolsó tizennégy bajnokin egyszer sem nyert a csapatunk.
A dunántúli túra második meccsét Zalaegerszegen játsszuk.