Ma délután Nyírpazonyban lesz az edzés.
Az MLSZ elnöksége Labdarúgésrt-díjjal tüntette ki Sziky Gyulát.
Korábban tévesen írtuk a pénteki programot, délután lesz az edzés.
Folytatódik a megbeszélés az ultrák képviselőivel.
Az első fordulóban a Vasast fogadjuk!
Az MLSZ elnöksége Telkiben ülésezik, ezt követően a lezárt bajnoki év legjobbjainak adják át a díjakat, majd sorsolják az NB-I-es bajnokság idei párosítását.
Jövő hétvégén Debrecenben játszunk, szerda-csütörtökre még nincs ellenfél. Bondzic elment.
Két kazincbarcikai labdarúgó érkezett. Aco Stojkov is elkezdte a felkészülést.
Tavasszal már négy élvonalbeli meccsen is szerepelt Oláh Dávid a Szpari saját nevelésű fiatal középpályása.
A Nyíregyháza Spartacus FC új technikai vezetője Moravecz Róbert lett.
A délelőtti edzésén Bogdanovics is részt vett, leigazolásáról megbeszélések folynak. Egy szerb próbajátékos is érkezett. Ramost a hondurasi válogatottba hívták.
Szatke Zoli visszatért a csapathoz, igaz most egy másik öltözőben kapott szekrényt.
Hétfőn folytatódik a felkészülés, akkor már a fiatalok is bekapcsolódnak a munkába.
Zabos Attila is elkezdte a felkészülést a Szparival.
Luis Ramos is csatlakozott ma a már gyakorló társaihoz. A labdarúgó sorsáról később dönt a két érintett klub.