Szentes Lázár elmondta, hogy túl sűrű volt a múlt heti program, de vállalni kellett, hogy minden játékos mérkőzés terhelést kapjon.
Andorka Ciprusra utazott. Nagy Róbert és Bodizsar Csoszics nem jönnek Nyíregyházára.
A DVSC 3-1-re nyert.
Cosmin Goia is bizakodva készül a rajtra.
Lakatos László az NB III-as csapatunk középpályás játékosa Kemecsére igazolt.
Aco Stojkovot a svájci FC Aarau csapata leigazolná.
Szentes Lázár a támadó szekció teljesítményében pozitív jeleket tapasztalt, míg a védekezésben sok hibát látott.
Vége a mérkőzésnek 4-2-re nyertek a hazaiak.
Hétfőtől klubunk megkezdi a 2009-2010-es bajnoki érvényes bérletek árusítását.
Simon Gergő és Tóth Norbert kölcsönjátékosként eligazoltak.
Pénteken 15 órakor az Északi temető főbejárati ravatalozójából.
Andorka öt gól szerzett a szerdai fehérgyarmati meccsen.
Szentes Lázár ezúton is köszönetet mondott a fehérgyarmatiaknak, hogy a felkészülés kezdete előtt lehetőséget biztosítottak a találkozóra.
Perényi a harmadik idényét kezdheti Nyíregyházán a jobb oldali védőnk bizakodva várja az őszt.
10-1-re nyert a csapat, Andorka öt góllal debütált a Szparinál.