Vereség a dunántőli túra első állomásán.
A legutóbbi bajnoki meccsen történt rendzavarás miatt, növelni kell a rendezői létszámot, és ellenőrt kell fogadni.
A ma délutáni edzést Tajti József irányította.
Az árnyék csapat az NB III-bana Berettyóújfalut fogadta, és 1-1-es döntetlen született.
Ezúttal is közöljük a bajnoki meccs statisztikáját.
Tajti Józsefet szeretném felkérni a szakmai munka vezetésére- mondta Sziky Gyula.
Ha nem változik a helyzet, akkor én nem tudom tovább vállalni ezt a munkát- mondta Szabó András a szpari.hu-nak.
A Szpari a Paks elleni csatában 0-2-ről fordított, és még nyerési esélye is volt az utolsó percben.
Ezúttal pénteken tartják a bajnoli meccseket, a Szpari este héttől a Paksot fogadja.
A Szpari immár tizenegyedik egymást követő bajnoki meccsén nyeretlen, a DVTK-tól 1-0-ra kaptunk ki.
A pénteken sorra kerülő Spartacus - Paks bajnoki mérkőzést az AEGON Nyugdíjpénztár támogatja, a belépő 250 forint lesz, amellyel nyerhet is.
Kedden 19 órától Diósgyőrben játszik a Szpari.
Az NB III. Tisza csoportjában 1-1-es döntetlent játszott a Szpari a DVTK-val.
Ezúttal is közöljük a mérkőzés vidos-számítógépes statisztikáját.