Fórumainkon szurkolóink felvetették, hogy az őszi szereplésünk a célok átfogalmazását is megalapozhatják. Erről kérdeztük a klub tulajdonosát, Sziky Gyulát.
Szerdán 13.00-kor Liga Kupa-mérkőzésen fogadja a Nyíregyháza Spartacus csapata a DVSC-TEVA együttesét.
Fórumunkon felvetődött, hogy Stojkov kölcsönadása megszakadhat. A két klub egyezségében ilyen passzus nincs. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Révész Attila nyilatkozott honlapunknak a szombati Vác elleni vereségről. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Vácon is kikapott a Szpari a Liga Kupában. A következő meccset szerdán a műfüves pályán játssza a csapat a DVSC ellen. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Vácra utazik a csapat Liga Kupa mérkőzésre, a Duna parti városban 2005 őszén járt utoljára a csapat. – Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu
Belényesi Miklós és a klub közös megegyezéssel szerződés bontott. - Nyíregyegyháza - Spartacus - szpari.hu
A keret megtartására törekszünk, néhány távozó lehet- mondta Révész Attila klubmenedzser. – Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu
A Szpari a 15. forduló után 24 ponttal, hat győzelemmel és hat döntetlennel zárta az őszt.
Az utolsó hazai mérkőzésen a lelátókon történtek miatt ismét megbüntették a klubunkat. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Továbbra sem tudja formáját állandósítani az NB III-as csapatunk, etzúttal Hajdúböszörménytől kaptak ki a fiatalok. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
A klubot sokan féltették a rajt előtt a második bajnoki évtől. Nos a csapat alaposan rácáfolt ezekre a félelmekre, és nagyszerű őszt tudhat maga mögött.
Révész Attila a erossz előjelek ellenére is küzdelmes mérkőzést és helytállást vár csapatától.
Angyalföldön játssza 2009-ben az utolsó bajnokit a Nyíredgyháza Spartacus. A hazaiak hétből hatszor nyertek otthon.
A héten kétszer is játszunk a Vasassal, a Liga Kupában kikaptunk, szombaton lehet javítani. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu