Az időjárás nem fogadta kegyeibe a szombati bajnoki mérkőzéseket, a Szpari egy percet kivéve végig döntetlenre állt, és 1-0-ról is egalizálni tudott.
Szombaton Kispesten a Honvéd ellen folytatjuk a bajnokságot.
Nagyon jó volt itthon újra győzelmet ünnepelni- mondta Zabos Attila a szpari.hu-nak.
Csütörtökön délelőtt a stadionban edzett a Szpari.
Szombaton Kispesten folytatja a Szpari a bajnoki sorozatot.
A Nyírsuli csapatai ezen a hétvégén veretlenek voltak, a 17 évesek az egyik legerősebb ellenfél - a Honvéd akadémiája- ellen is nyertek.
Andorka Péter szerint elérjük a célunkat.
Ez volt a negyedik találkozónk a Pápa ellen az élvonalban, és most először sikerült nyernünk.
A szombati mérkőzésen megsérült kapusunk állapota javul, de még fájdalmai vannak, és napokig nem edzhet Öcsi.
Nagyecseden döntetlent játszott az NB III.-as együttesünk.
"A legnagyobb rendező a gól", mondta a mérkőzés után Szentes Lázár.
A Szpari újabb lépést tett a bentmaradás kivívásáért.
Szombaton is nagy harc várható a pontokért a nyíregyházi stadionban.
A Szpari a Pápa elleni első győzelmére hajt.
Másodszor nyert a Szpari élvonalbeli meccsen a DVTK otthonában.