Fontos volt, hogy megszerreztük a vezetést- nyilatkozta Szentes Lázár.
Szentes Lázár felfokozott hangulatú mérkőzést vár.
Mint eddig mindig, most is rangadónak tekinti a két klub szurkolótábora a szerdai meccset.
A Kecskemét ellen az eddigi négy élvonalbeli meccsen még egyszer sem sikerült nyerni, Montvai ismét eredményes volt ellenünk.
A klubunk vezetői Sziky Gyula vezetésével ma megbeszélést tartottak, amelyen értékelték a csapat teljesítményét, és úgy döntöttek nem változik a szakmai stáb.
Szentes Lázár szerint ő hibázott.
A szombati meccs döntő jelentőségű a csapat sorsa szempontjából.
Kedden és szerdán is a kemecsei pályán edzett a Spartacus.
Szombaton a Kecskemét együttese érkezik Nyíregyházára. A piros-kékeknek és liláknak egyaránt nagy szüksége lenne a pontokra.
A Balkány elleni halsztott bajnoki meccsen 3-0-ra nyert a Szpari II.
Négy utánpótás csapatunk gyűjtötte be a három pontot a hétvégén.
Kovacevic második gólját szerezte.
Az NB III.-as csapat gól nélküli döntetlent játszott Nyírmadával. Kedden 16:30-kor pótolják a Balkány ellen elmaradt mérkőzést a stadion centepályáján.
A Szpari hiába hajrázott jobban, de az ETO 2-1-re nyert.
Pintér Attila szerint azt tudták játszani, amit elterveztek.