Az elkövetkező napokban kerülhet sor a világítás hibaelhárítására.
Április 20-án kedden kerül sor a Szpari-DVSC elmaradt mérkőzés pótlására.
Szerdán 14 órától a Videoton csapatával játsszunk a Liga Kupában.
A stadion világításának meghibásodása miatt elmaradt a mérkőzés, a szurkolók a jegyet legközelebb is felhasználhatják!
A külföldi játékosaink is tudják, hogy a pénteki találkozó presztizs csata lesz.
A Szpari péntek este a forduló nyitőmérkőzésén a Lokit fogadja.
A Szpari szurkolói fórumán is készülődnek a rangadóra!
A NIKE Kupa területi elődöntőjét megnyerték a nyírsulisok.
Háromszázötvenedik meccsét játssza az élvonalban a Szpari, az ellenfél az örök rivális DVSC csapata lesz.
A 349. élvonalbeli bajnoki meccsen 4-0-ra kikaptunk.
Már holnap elkezdődik a jegyárusítás a pénteki bajnoki mérkőzésre.
Ezen a héten kétszer is játsszunk a Lokival Nyíregyházán, kedden a Liga Kupa meccs következik.
Az NB III.-as csapat hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett a Létavértes együttesétől.
A Szpari 4-0-ra kikapott az MTK-tól.
Szentes Lázár a játékosok hozzáállásával volt elégedetlen.