Az őszi szezonban 12 bajnoki meccsen pályára lépő 27 éves Ambrusz Árpád igazi futballista családban nőtt fel.
A Nyíregyházi Spartacus FC vezetői, játékosai nevében ezúton is köszöntjük klubunk tiszteletbeli elnökét Gerliczki Jánost hetvenedik születésnapján.
Végeztek a Városi Stadionban a világítás építés munkálataival. Hétfőn már a műszaki átadásra is sor kerül.
Szombaton és vasárnap gyermek labdarúgó teremtornákat rendez a Nyírsuli a Bujtosi Szabadidő Csarnokban.
A Nyírsuli foci szakosztályában megtartották a hagyományos karácsonyi ünnepséget. Az Év Edzője címet Kiss Miklós kapta.
„Nem mondok újdonságot, hisz a kapott góljaink száma is mutatja, hogy a játéknak a védekező részében teljesítettünk jól”, mondta honlapunknak Révész Attila.
Az elmúlt hétvégén kiosztották a megye legjobb sportolóinak járó díjakat. Gratulálunk a díjazottaknak! Sajnáljuk, hogy személyesen nem tehettük!
A Tölgyes csárdában vasárnap este jó hangulatú évzáró vacsorával búcsúztatták sikerekben gazdag 2007-et játékosaink és a vezetők.
Bogdan Apostu és a klubvezetése a szerződés minden pontjában megegyzett. Január 7-én a Szparival kezdi a felkészülést.
A Szpari idei sorozata Orosházán kezdődött, ahol 1-0-ra nyert a csapatunk. Az év utolsó hivatalos meccsét Budapesten a REAC ellen játsszuk.
Bogdan Apostuval megegyezett a klubunk a szerződtetéséről. A labdarúgó holnap írja a alá a papírokat.
Révész Attila elmondta, hogy csütörtökön Apostu megkapja a szerződés tervezetet, és ha mindenben megegyeznek, leigazolják.
Herczeg András elégedett volt a mérkőzésen látottakkal. Révész Attila a védelem megingásairól beszélt.
Liga Kupa mérkőzésen 2-1-re nyert a DVSC a Szpari ellen. Ismét gólt kaptunk a meccs elején.
A Liga Kupa sorozat következő állomása Debrecen. A bajnokkal ez lesz a negyedik mérkőzésünk augusztus óta.