A Nyíregyháza Spartacus FC vezetői Ungváron a Dinamo Kijev vezetőivel eredményes tárgyalásokat folytattak a két klub együttműködéséről.
Bogdan Apostu az izraeli élvonalba igazolt. A játékos a Szpari ajánlatát többszörösen meghaladó Bnei Sakhnin FC által kínált feltételeket fogadta el.
A Nyíregyháza Spartacus 2007-ben bajnoki címet szerzett az NB II-ben, ősszel 8. lett a Soproni Ligában. A csapat tizenhatszor nyert.
A Szparinál a klubvezetés hatékonyabb ellátása érdekében, a feladatok megosztásával, két igazgatói poszt lesz. Igazgatók: Banka Zsolt, dr. Papik Tamás.
Kovács Béla megegyezett a Nyíregyháza Spartacus vezetőivel és három évre a klubhoz igazol.
Honlapunk olvasóinak szavazatai alapján 2007-ben Bagoly Gábor volt a Nyíregyháza Spartacus legjobb játékosa.
Szakvezetőinket kérdeztük: Hogyan szilveztereztek? Mit várnak a 2008-as évtől?
Révész Attila klubmenedzser elmondta, hogy kemény felkészülés időszak áll a csapat előtt, az erősítést a kabalási dombokon kezdik el a játékosok.
Révész Attila őszi foci sérülése miatt a két ünnep közti időt a székesfehérvári kórházban tölti, ahol ma operálják a térdét.
Olvasóink szavazatai alapján Ambrusz Árpád volt az őszi idényben a Nyíregyháza Spartacus legjobb focistája.
Takács Tamás és Illyés Dániel is a Nyíregyháza Spartacus játékosai három évre. Mindketten rutinos élvonalbeli hálóőrök.
A fiatal hátvéd három éves szerződést írt alá a Szparival. A szakvezetők remélik, hogy az utánpótlás válogatott Sipos tavasszal minél többet szerepelhet.
Klubmenedzserünk folyamatosan tárgyalt a kapussal az elmúlt hetekben, de nem tudtak egyezségre jutni, így Filip Lazareanu távozik.
Mint olvasóink láthatják, kísérletként új rovattal bővültünk, szavazhatnak az őszi idény legjobb szparista játékosára.
Harmadik alkalommal kerül megrendezésre szombaton a Spartacus Lovagrend Kupa, amelyen ismét találkozhatunk a csapat korábbi játékosaival.