Az őszi mérkőzéseinken hat játékosunk szerepelt legalább ötszáz percig, de ezernél kevesebbet, most az ő statisztikájukat ismertetjük.
A hétfői edzésen két új játékos edzett a csapattal. Navarrete ősszel a DVTK játékosa volt, Obi Mitchell Franciaországból érkezett.
Tíz emberrel kezdtünk el focizni. Most kísérletezésre akarjuk felhasználni a liga meccseket, ki kell próbálni a kiszemelt játékosokat- mondta Révsz Attila.
Három-nullra és az emberhátrányra két találattal válaszolt a Szpari. A hajrában a Honvéd bebiztosította a győzelmét.
A Kispest elleni Liga Kupa meccsen két újonnan érkező csatár is bemutatkozik a kezdőben.
Ma délelőtt látványos szakaszához érkezett a világítás szerelése. Egy oszlopot sikeresen felállítottak a szerelők.
Tegnap diósgyőri veresége ellenére a Fehérvár nyerte az őszi Liga Kupát, szombaton már a tavaszi sorozat kezdődik.
Szerdán délben újabb taggal bővült a Szpari család, Ambrusz Hanna Sára és édesanyja is jó egészségnek örvendenek.
December 4-én on-line fórumunkon kérdezhetnek szurkolóink Révész Attilától. Délután 15 és 17óra között válaszol csapatunk klubmenedzsere.
Zabos Attila 1107, Bagoly Gábor 1027, Ambrusz Árpád 1022 percet játszott a tizenöt őszi bajnoki meccsen.
Három horvát labdarúgó, két csatár és egy kapus érkezett próbajátékra.
Az ősszel végig szereplő Cornaci vezeti a Szpari „játszott idő statisztikáját”, őt Lazereanu követi. Heten vannak, akik ezernél több percet töltöttek a pályán.
Az MLSZ Fellebbviteli Bizottságának döntése szerint az első hazai meccsünket zártkapuk mögött kell lejátszanunk.
Az őszi zárófordulóban lejátszott Nyíregyháza Spartacus - Vasas mérkőzésen a Szpari csapatkapitánya, Bagoly Gábor 250. élvonalbeli találkozóján lépett pályára.
Gólt szereztek csatáraink, Szilágyi Norbert és Montvai Tibor két gólos. Cladio Cornaci végigjátszotta az őszt.