Megmagyarázhatatlan 4-1-es vereséget szenvedett a Szpari a Magyar Kupában.
Az elmúlt évtizedekben hol az első, hol a másodosztályban, került sor a keleti rangadóra a DVTK és a Szpari közt, de mindig nagy érdeklődés mellett zajlottak.
A ma délelőtti edzésen a Magyar Kupa mérkőzésre készült a csapatunk.
Szerdán Tiszabecsen játszik a Szpari a Magyar Kupában.
Horváth Levente ma aláírta a 2013. nyaráig szóló szerződését.
A Nyíregyházi Televízió Békéscsaba elleni meccsről készített összefoglalóját, valamint Brekk János vezetőedző nyilatkozatát láthatják a videón.
Miskolczi és Makai is a Szparival gyakorol.
Négy győzelemmel, két döntetlennel –tizennégy pont- a Szpari vezeti a tabellát.
Brekk János a csapat tartását emelte ki az értékelésében.
A harmincadik percben vezetést szereztek a vendégek, és a csapatunk ekkor emberhátrányba is került, de begyűjtötte a pontokat.
Ötszázezer forintot kaphat a nyíregyházi utánpótlás focit támogató alapítvány ha sokan szavaznak rá.
Brekk János csak a ma délutáni edzés után hirdet kezdőt.
Szombaton 16 órakor a Békéscsaba csapatát fogadja a Szpari a stadionban.
A tizenöt évesek és a tizenhárom évesek is nyertek Bőcsön.
A pontjaink száma nőtt eggyel, de a góllövőlista nem változott.