A Lugas Szálloda vezetőinek meghívására, szerdán este a kertvárosi éteremben vacsorázott a csapat.
Perényi Mihály 2013. nyaráig szóló szerződést kötött a klubbal.
Az edzőmérkőzésen 3-0-ra nyert a Szpari.
Gólzáporos meccsen nyertek a tizenhat évesek.
Legutóbb Arany napján, Arany vezette meccsen, aranyat szerezve fogadtuk a hétvégi vendégeket.
Szerdán 16:30-kor edzőmérkőzést játszunk Kótajjal.
A klub vezetése hétfőn megbüntette a múlt heti kupa meccsen szereplőket.
A Nyíregyházi Televízió DVTK elleni mérkőzésről készített összefoglalóját láthatják a videón.
Valószínűleg keresztszalag szakadást szenvedett Ambrusz Árpád.
A Szpari egy ponttal vezeti a tabellát, Bodnár és Makai is debütált a csapatunkban, utóbbi gólpasszal.
Nem bírtuk a terhet a mérkőzés elején, nyilatkozta Brekk János.
A DVTK már a 3. percben vezetést szerzett, és a második gólja eldöntötte a mérkőzést.
A Szpari szombaton az ősi rivális ellen Diósgyőrben lép pályára.
Pákolicz Dávid nyilatkozott honlapunknak az előző illetve a következő hétvégéről.
Szatke Zoltán felidézett egy emlékezetes rangadót, és a szombatiról is beszélt honlapunknak.