Révész Attila azt szeretné, ha játékosai az MTK ellen ott folytatnánk, ahol abbahagyták a Honvéd ellen a meccset. Nyíregyháza - Spartacus - Szpari - foci
A Szpari a Hungária körútra látogat vasárnap, a Hidegkuti-stadionban a csapatunknak eddig csak egyszer, 1980-ban sikerült nyernie. - Nyíregyháza-Spartacus
A Vác elleni hazai mérkőzéssel nyitjuk a Liga Kupa meccsek sorát. Az utolsó csoport mérkőzés jövő februárban lesz, a Vasas érkezik.
Az U-19-es Eb-selejtező nyíregyházi mérkőzései miatt, a Szpari - ZTE meccset október 12-én vasárnap játsszuk le, 18 órai kezdéssel.
Bogdan Apostu már hét gólos, és a liga góllövőlistáján a harmadik helyen áll, Miskolczi Laci öt gólpasszal vezeti a gólpasszlistát.
Révész Attila a szombaton látottakról elégedetten nyilatkozott, elsősorban azért, mert az új hadrendet jól használta a csapat. - Nyíregyháza-Spartacus
Az NB III Tisza csoportjában, a hetedik fordulóban Tiszakanyáron 2-0 kikapott a Szpari, az eddig egy pontot gyűjtő Tiszakanyártól.
Apostu kétszer Ramos egyszer talált be a kispesti kapuba, a vendégek nem tudtak erre válaszolni.
Szombaton hét órakor kezdődik a Nyíregyháza Spartacus – Honvéd, bajnoki mérkőzés.
Cosmin Goia és klubunk a korábbi szerződés felbontása után, egy újabb kontraktusban egyezett meg.
Az ifjúsági csapat hazai pályán kikapott Soprontól, majd szerdán Angyalföldön döntetlent ért el, a 17 évesek megverték a Vasast.
Ma délután Shevel mgkapta a vízumot,így várhatóan pénteken a játékengedélye is elkészül, holnap este gyakorol a csapat.
Korábban tévesen közöltük a szombati meccs kezdési időpontját, hét órakor kezdődik a találkozó! Elnézést kérünk szurkolóinktól!
A mai edzésekről több játékosunk is hiányzott kisebb-nagyobb sérülések miatt. Mboussi és Cornaci két meccsen nem játszhat.
A mai napon Cosmin Goiaval szerződést bontott a klubunk. A védő a mai edzésen már nem is vett részt.