Az idén is Bőcs ellen kapcsolódunk be a kupa küzdelmeibe. Döntetlen esetén 2x15 hosszabbítás, majd ha szükséges büntetők döntenek a továbbjutásról.
Bogdan Apostu már öt gólos, és a liga góllövőlistáján is dobogós helyen áll, Shevel első találatát szerezte a magyar élvonalban.
Révész Attila Apostu kiváló egyéni teljesítménye mellett azt emelte ki, hogy a Szpari szombaton csapatként működött, és megvalósította az elképzeléseket.
A Puskás és Fekete góljaival Hajdúszoboszló együttesét 2-1 arányban győzte le az NB III-as csapatunk.
Apostu mesterhármasával és Shevel nagyszerű fejesével négy nullra nyert a Szpari, a 22. perctől emberhátrányban játszó REAC ellen.
A Szpari támadó focival fogadja a REAC-ot, Ígéri Révész Attila.Hegedüs a védősorban focizik, Lippai is újra a kezdőben lesz.
A Nyírsuli 2009-ben megindítja a labdarúgó akadémiát. Az érintettek szeoptember 15-ig küldhetik el a jelentkezésüket.
A REAC meccsre érkező első kétezer nézőnk jégkrémet kap ajándékba.
Szombaton a REAC érkezik Nyíregyházára, a két csapat harmadszor csap össze az élvonalban.
Szeptember 3-án Bőcsön lép pályára a honi kupa 3. fordulójában a Szpari.
Kedden délután edzőmérkőzést játszott a Szpari Nyírpazonyban, a megyei másodosztályban szereplő együttest 7-0-ra győzték le Lippaiék.
Az eredeti program megváltozott, 17 órakor Nyírpazonyban játszik edző meccset a Szpari.
A Nyíregyháza Spartacus FC ezúton mond köszönetet azoknak a szurkolóinak, akik erre az évre bérletet vásároltak.
A Szpariban Apostu Bogdan két gólos, Cornacira eltiltás vár, Goianak és Dossonak már három sárgája van.
Révész Attila a szombati bajnokit értékelve elmondta, hogy játékosai nehezen emésztették meg a történteket.