Döntetlennel végződött a kecskeméti mérkőzésünk. Apostu szerzett gólt, az emberelőnyben focizó hazaiak a 92. percben egyenlítettek.
Várhatóan a DVSC elleni kezdő csapat fut ki a pályára Kecskeméten is, mondta Révész Attila klubmenedzser, aki bízik a jó szereplésben.
Szombaton Kecskeméten szerepel a Szpari, a két együttes az élvonalban még soha nem találkozott.
Hegedüs Tibor ebben az idényben most került a kezdőbe, és mindent megtett a középpályán, hogy legközelebb is ott lehessen a csapatban.
A Szpari korábbi edzője Garamvölgyi Lajos 56 éves korában elhunyt, klubunk ezúton is kifejezi részvétét mindazoknak, akik szerették és tisztelték.
A legjobban annak örült Révész Attila, hogy fegyelmezett, küzdő, harcos Szpari volt a pályán vasárnap este.
Apostu Bogdan feliratkozott a góllövőlistára, Miskolczi Laci a második gólpassznál tart, Cornaci Cladio 25 meccses az élvonalban.
Döntetlen született a keleti rangadón, a jó hangulatú mérkőzésen Apostu egyenlített, a hajrában a három pontot is megszerezhette volna a Szpari.
Révész Attila azt várja a csapatától, hogy megvalósítsák azokat az elképzeléseket, amiket hét közben gyakoroltak.
Pénteken este hatkor tartott edzést a Szpari, és ma este is lesz edzése a csapatnak. Vasárnap 14.30-kor már kinyit a főpénztár.
Keleti rangadót láthatunk vasárnap. A tavalyi ezüstérmes DVSC-TEVA együttesét fogadja a Szpari.
A vasárnapi Szpari-DVSC találkozó kiemelt kockázatúnak minősítették rendezői szempontból, így a rendőrség a stadionban is ott lesz.
Barátságos meccset játszott a Szpari Mándokon a város sportegyesülete megalakulásának hatvanadik évfordulója alkalmából, csapatunk 7-1-re nyert.
2-0-s vereséget szenvedett a csapat Aradon, a Szparinak is volt négy nagy ziccere, Apostu a kapufát találta el.
A vasárnap 20.00-kor sorra kerülő Szpari – Loki keleti rangadóra VIP jegyeket is árul a klubunk.