Révész Attila a körülmények ellenére sem menti fel a játékosait a felelősség alól, és keresi az okát az idegenbeli eredménytelenségnek.
A hétvégén Sényő ellen játszott az NB III-as csapatunk, Fekete Ádám góljával 1-0-ra nyertünk.
A Szpari 1-0-ra kikapott Kaposváron, Cornacira és Mboussira kiállításuk miatt eltiltás vár.
Révész Attila szerint itt az ideje, hogy idegenbeli mérlegén javítson a Szpari, Kaposváron győzni akar a Szpari.
A csütörtök délelőtti edzés is a Tiszavasvári úton volt, és holnap délelőtt is ott gyakorol a csapat.
Az elmúlt hétvégén Pécsen játszott az U-19-es csapatunk, 2-1-re nyertek és nyolcadikok a tabellán, az U-17 3-1 arányban nyert.
Szombaton a Kaposvár elleni mérkőzés következik. A somogyi székhelyen NB I-es meccsen, még nem kapott ki a Szpari.
Aco Sztojkov a DVSC csatára a Nyíregyháza Spartacushoz igazolt, az igazolás ügyintézése még az átigazolási időszakban elkezdődött, de csak most került rá pont.
Október 20-25. között U 19-es korosztály válogatottjainak egyik selejtezőkörét a stadionban és Tiszaújvárosban rendezik. A ZTE elleni meccsünk időpontja megváltozik.
Bárányos Zsolt 1994-ben szerepelt először az élvonalban, most szombaton Kaposváron a kétszázötvenedik meccsére készül.
Szombaton Tiszalökön 1-0-ra nyert a Szpari NB III-as csapata.
Megváltozott a pénteki műsor, elmarad a holnapra tervezett edzőmérkőzés.
Miskolczi László sérülése miatt nem utazott el az U 19-es válogatott szerbiai meccsére.
Révész Attila érthető elégedetlenséggel nyilatkozott a Bőcsön látottakról, és a küzdőszellemet hiányolta a csapatból.
A második percben kapott góllal 1-0-ra kikaptunk Bőcsön, és ezzel kiesett a Szpari a Magyar Kupából.